KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103038
nr 1510 3038
Akvarell
Adelina Quadri. Signerad, daterad 05. Akvarell, bildmått: 24x24cm, yttermått inklusive ram: 44x43cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:42:12
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer